Драгана Ђорђевић

    Директор школе


       

      Стручни сарадници


        Ивана С. Васић

        Педагог

            Весна Радосављевић

            Библиотекар


               Администрација


                Љубинка Ранђеловић

                Секретар

                    Тодор Спасов и Биљана Јанковић

                    Шеф рачуноводства

                        Славинка Младеновић

                        Благајник


                          Припремна предшколска група


                           

                            Андреа Милосављевић

                            Васпитачица


                              Разредна настава


                                Снежана Ђурђановић

                                Професор разредне наставе

                                    Јагода Богићевић

                                    Професор разредне наставе

                                        Станика Панчић

                                        Професор разредне наставе

                                            Надица Миљковић

                                            Наставник разредне наставе

                                                Селена Младеновић

                                                Професор разредне наставе

                                                    Стефана Илић

                                                    Професор разредне наставе

                                                        Блага Дашић

                                                        Учитељица


                                                           

                                                          Предметна настава


                                                            Маја Ђорђевић

                                                            Српски језик

                                                                Небојша Јовић

                                                                Руски језик

                                                                    Гордана Стевановић

                                                                    Енглески језик

                                                                        Ивана З. Васић

                                                                        Енглески језик, Грађанско васпитање

                                                                            Вук Врбић

                                                                            Историја

                                                                                Зорана Јанковић

                                                                                Географија

                                                                                    Миљан Стојановић

                                                                                    Географија

                                                                                        Светлана Стевановић

                                                                                        Биологија

                                                                                            Соња Златановић

                                                                                            Математика

                                                                                                Магдалена Петровић

                                                                                                Физика

                                                                                                    Татјана Станковић

                                                                                                    Хемија

                                                                                                        Светлана Ранђеловић

                                                                                                        Техничко и информатичко образовање

                                                                                                            Ренато Мацур

                                                                                                            Информатика и рачунарство

                                                                                                                Кирил Котевски

                                                                                                                Музичка култура

                                                                                                                    Бранка Јовановић

                                                                                                                    Ликовна култура

                                                                                                                        Милена Стевановић

                                                                                                                        Физичко васпитање

                                                                                                                            Марко Цекић

                                                                                                                            Веронаука


                                                                                                                               

                                                                                                                              Основно образовање одраслих


                                                                                                                                Александра Милев

                                                                                                                                Учитељица

                                                                                                                                    Весна Радосављевић

                                                                                                                                    Српски језик

                                                                                                                                        Ирена Коцић

                                                                                                                                        Српски језик

                                                                                                                                            Ивана З. Васић

                                                                                                                                            Енглески језик, Основне животне вештине

                                                                                                                                                Наталија Милошевић

                                                                                                                                                Енглески језик

                                                                                                                                                    Милан Миљковић

                                                                                                                                                    Географија

                                                                                                                                                        Исљам Исљами

                                                                                                                                                        Андрагошки асистент

                                                                                                                                                            Стефан Станковић

                                                                                                                                                            Историја, Основне животне вештине, Одговорно живљење у грађанском друштву, Андрагошки асистент

                                                                                                                                                                Милица Живић

                                                                                                                                                                Биологија, Примењене науке, Предузетништво

                                                                                                                                                                    Светлана Ранђеловић

                                                                                                                                                                    Математика

                                                                                                                                                                        Ренато Мацур

                                                                                                                                                                        Дигитална писменост

                                                                                                                                                                            Марко Кукурековић

                                                                                                                                                                            Дигитална писменост, Математика

                                                                                                                                                                                Татјана Станковић

                                                                                                                                                                                Хемија

                                                                                                                                                                                    Јована Златановић

                                                                                                                                                                                    Физика


                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                      Помоћно техничко особље


                                                                                                                                                                                        Владимир Стојковић

                                                                                                                                                                                        Домар, Ложач

                                                                                                                                                                                            Данијела Николић

                                                                                                                                                                                            Помоћни радник

                                                                                                                                                                                                Љубомир Стевановић

                                                                                                                                                                                                Помоћни радник

                                                                                                                                                                                                    Славица Јовановић

                                                                                                                                                                                                    Помоћни радник

                                                                                                                                                                                                        Слађана Марковић

                                                                                                                                                                                                        Помоћни радник

                                                                                                                                                                                                            Дејан Димитријевић

                                                                                                                                                                                                            Помоћни радник