Драгана Ђорђевић

    Директор школе


       

      Стручни сарадници


        Ивана Васић

        Педагог

            Весна Радосављевић

            Библиотекар


               Администрација


                Љубинка Ранђеловић

                Секретар

                    Тодор Спасов и Биљана Јанковић

                    Шеф рачуноводства

                        Славинка Младеновић

                        Благајник


                          Припремна предшколска група


                           

                            Андреа Милосављевић

                            Васпитачица


                              Разредна настава


                                Милена Костадиновић

                                Учитељица

                                    Јагода Богићевић

                                    Професор разредне наставе

                                        Станика Панчић

                                        Професор разредне наставе

                                            Надица Миљковић

                                            Наставник разредне наставе

                                                Вијобран Рајић

                                                Наставник разредне наставе

                                                    Блага Дашић

                                                    Учитељица


                                                       

                                                      Предметна настава


                                                        Маја Ђорђевић

                                                        Српски језик

                                                            Небојша Јовић

                                                            Руски језик, Грађанско васпитање

                                                                Гордана Стевановић

                                                                Енглески језик

                                                                    Милан Младеновић

                                                                    Историја

                                                                        Зорана Јанковић

                                                                        Географија

                                                                            Миљан Стојановић

                                                                            Географија

                                                                                Светлана Стевановић

                                                                                Биологија

                                                                                    Соња Златановић

                                                                                    Математика

                                                                                        Магдалена Петровић

                                                                                        Физика

                                                                                            Татјана Станковић

                                                                                            Хемија

                                                                                                Светлана Ранђеловић

                                                                                                Техничко и информатичко образовање

                                                                                                    Ренато Мацур

                                                                                                    Информатика и рачунарство

                                                                                                        Кирил Котевски

                                                                                                        Музичка култура

                                                                                                            Бранка Јовановић

                                                                                                            Ликовна култура

                                                                                                                Милена Стевановић

                                                                                                                Физичко васпитање

                                                                                                                    Марко Цекић

                                                                                                                    Веронаука


                                                                                                                       

                                                                                                                      Основно образовање одраслих


                                                                                                                        Александра Милев

                                                                                                                        Учитељица

                                                                                                                            Весна Радосављевић

                                                                                                                            Српски језик

                                                                                                                                Наталија Милошевић

                                                                                                                                Енглески језик

                                                                                                                                    Јована Станковић

                                                                                                                                    Енглески језик, Основне животне вештине

                                                                                                                                        Ивана Васић

                                                                                                                                        Одговорно живљење у грађанском друштву

                                                                                                                                            Миломир Мириловић

                                                                                                                                            Географија, Предузетништво, Андрагошки асистент

                                                                                                                                                Милица Гаћиновић

                                                                                                                                                Андрагошки асистент

                                                                                                                                                    Стефан Станковић

                                                                                                                                                    Историја

                                                                                                                                                        Игор Лепојевић

                                                                                                                                                        Биологија

                                                                                                                                                            Светлана Ранђеловић

                                                                                                                                                            Математика

                                                                                                                                                                Ренато Мацур

                                                                                                                                                                Дигитална писменост

                                                                                                                                                                    Татјана Станковић

                                                                                                                                                                    Хемија, Примењене науке

                                                                                                                                                                        Милена Митровић

                                                                                                                                                                        Физика


                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                          Помоћно техничко особље


                                                                                                                                                                            Владимир Стојковић

                                                                                                                                                                            Домар, Ложач

                                                                                                                                                                                Данијела Николић

                                                                                                                                                                                Помоћни радник

                                                                                                                                                                                    Љубомир Стевановић

                                                                                                                                                                                    Помоћни радник

                                                                                                                                                                                        Славица Јовановић

                                                                                                                                                                                        Помоћни радник

                                                                                                                                                                                            Слађана Марковић

                                                                                                                                                                                            Помоћни радник

                                                                                                                                                                                                Дејан Димитријевић

                                                                                                                                                                                                Помоћни радник