Колектив

    Драгана Ђорђевић

    Директор школе


       

      Стручни сарадници


        Ивана С. Васић

        Педагог

            Весна Радосављевић

            Библиотекар

                Селена Младеновић

                Библиотекар


                   Администрација


                    Љубинка Ранђеловић

                    Секретар

                        Тодор Спасов

                        Рачуноводство

                            Биљана Јанковић

                            Рачуноводство

                                Јасмина Стевановић

                                Рачуноводство

                                    Славинка Младеновић

                                    Благајник


                                      Припремна предшколска група


                                       

                                        Тамара Станковић

                                        Васпитачица


                                          Разредна настава


                                            Јагода Богићевић

                                            Професор разредне наставе

                                                Станика Панчић

                                                Професор разредне наставе

                                                    Надица Миљковић

                                                    Наставник разредне наставе

                                                        Стефана Илић

                                                        Професор разредне наставе

                                                            Маријана Радосављевић

                                                            Професор разредне наставе


                                                               

                                                              Предметна настава


                                                                Маја Ђорђевић

                                                                Српски језик

                                                                    Небојша Јовић

                                                                    Руски језик

                                                                        Гордана Стевановић

                                                                        Енглески језик

                                                                            Селена Младеновић

                                                                            Грађанско васпитање

                                                                                Вук Врбић

                                                                                Историја

                                                                                    Зорана Јанковић

                                                                                    Географија

                                                                                        Миљан Стојановић

                                                                                        Географија

                                                                                            Светлана Стевановић

                                                                                            Биологија

                                                                                                Соња Златановић

                                                                                                Математика

                                                                                                    Ненад Игњатовић

                                                                                                    Физика

                                                                                                        Татјана Станковић

                                                                                                        Хемија

                                                                                                            Светлана Ранђеловић

                                                                                                            Техника и технологија

                                                                                                                Дејан Костић

                                                                                                                Информатика и рачунарство

                                                                                                                    Кирил Котевски

                                                                                                                    Музичка култура

                                                                                                                        Бранка Јовановић

                                                                                                                        Ликовна култура

                                                                                                                            Милена Стевановић

                                                                                                                            Физичко васпитање

                                                                                                                                Милан Николић

                                                                                                                                Веронаука


                                                                                                                                   

                                                                                                                                  Основно образовање одраслих


                                                                                                                                    Славица Ристић

                                                                                                                                    Учитељица, Андрагошки асистент

                                                                                                                                        Селена Младеновић

                                                                                                                                        Учитељица

                                                                                                                                            Јована Јоцић

                                                                                                                                            Учитељица

                                                                                                                                                Јована Петровић

                                                                                                                                                Учитељица

                                                                                                                                                    Весна Радосављевић

                                                                                                                                                    Српски језик

                                                                                                                                                        Марија Здравковић

                                                                                                                                                        Српски језик

                                                                                                                                                            Катарина Стојковић

                                                                                                                                                            Српски језик

                                                                                                                                                                Миљана Владимировић

                                                                                                                                                                Српски језик

                                                                                                                                                                    Ивана З. Васић

                                                                                                                                                                    Енглески језик

                                                                                                                                                                        Наталија Милошевић

                                                                                                                                                                        Енглески језик

                                                                                                                                                                            Јована Станковић

                                                                                                                                                                            Енглески језик

                                                                                                                                                                                Светлана Ранђеловић

                                                                                                                                                                                Математика

                                                                                                                                                                                    Соња Златановић

                                                                                                                                                                                    Математика

                                                                                                                                                                                        Ненад Миленковић

                                                                                                                                                                                        Математика

                                                                                                                                                                                            Милица Лазаревић

                                                                                                                                                                                            Математика

                                                                                                                                                                                                Ивана Спасић Богдановић

                                                                                                                                                                                                Математика

                                                                                                                                                                                                    Бранислав Стојановић

                                                                                                                                                                                                    Географија

                                                                                                                                                                                                        Радослав Јанковић

                                                                                                                                                                                                        Дигитална писменост

                                                                                                                                                                                                            Дејан Костић

                                                                                                                                                                                                            Дигитална писменост

                                                                                                                                                                                                                Александар Филиповић

                                                                                                                                                                                                                Дигитална писменост

                                                                                                                                                                                                                    Милан Миљковић

                                                                                                                                                                                                                    Географија

                                                                                                                                                                                                                        Мартина Стојановић

                                                                                                                                                                                                                        Биологија, Примењене науке, Предузетништво

                                                                                                                                                                                                                            Стефан Станковић

                                                                                                                                                                                                                            Историја, Одговорно живљење у грађанском друштву

                                                                                                                                                                                                                                Јелена Стефановић

                                                                                                                                                                                                                                Историја, Одговорно живљење у грађанском друштву, Предузетништво

                                                                                                                                                                                                                                    Лидија Ђорић

                                                                                                                                                                                                                                    Историја

                                                                                                                                                                                                                                        Ана Усеиновић

                                                                                                                                                                                                                                        Историја

                                                                                                                                                                                                                                            Татјана Станковић

                                                                                                                                                                                                                                            Хемија

                                                                                                                                                                                                                                                Радмила Китановић

                                                                                                                                                                                                                                                Хемија

                                                                                                                                                                                                                                                    Ненад Игњатовић

                                                                                                                                                                                                                                                    Физика

                                                                                                                                                                                                                                                        Зоран Вељковић

                                                                                                                                                                                                                                                        Физика

                                                                                                                                                                                                                                                            Градимир Стојановић

                                                                                                                                                                                                                                                            Физика

                                                                                                                                                                                                                                                                Драгана Бојковић

                                                                                                                                                                                                                                                                Педагог, Одговорно живљење у грађанском друштву

                                                                                                                                                                                                                                                                    Драгана Секуловић Јанковић

                                                                                                                                                                                                                                                                    Андрагошки асистент


                                                                                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                                                                                      Помоћно техничко особље


                                                                                                                                                                                                                                                                        Марјан Тодоровић

                                                                                                                                                                                                                                                                        Домар, Ложач

                                                                                                                                                                                                                                                                            Данијела Николић

                                                                                                                                                                                                                                                                            Помоћни радник

                                                                                                                                                                                                                                                                                Бојана Стевановић

                                                                                                                                                                                                                                                                                Помоћни радник

                                                                                                                                                                                                                                                                                    Слађана Марковић

                                                                                                                                                                                                                                                                                    Помоћни радник

                                                                                                                                                                                                                                                                                        Дејан Димитријевић

                                                                                                                                                                                                                                                                                        Помоћни радник

                                                                                                                                                                                                                                                                                            Драган Стевановић

                                                                                                                                                                                                                                                                                            Помоћни радник