21.06.2021. Сајам ученичких задруга у Београду

ОШ „Лела Поповић” из Миљковца једна је од 25 школа из целе Србије које су одлуком првог потпредседника Владе и министра просвете, науке и технолошког развоја изабране за доделу финансијских средстава за унапређивање рада ученичких задруга. Потписивање уговора о додели средстава, којем су присуствовали први потпредседник Владе и министар просвете, науке  и технолошког развоја Бранко Ружић, обављено је 21. јуна 2021. године у Основној школи „Лазар Саватић” у Београду. Уговор је са ресорним министром у име наше школе потписала директорка школе. Истовремено, у дворишту ОШ „Лазар Саватић” организован је и сајам задругарства школа добитница средстава. Веома смо почаствовани, срећни и задовољни што су и представници наше Ученичке задруге „Ризница” имали запажен штанд на сајму и били у прилици да презентују продукте свог задругарског рада.